Followers

Thursday, December 14, 2017

December 14, 2017


Aduh! Terbanglah nyawa dia* sekejap lagi. 

Dua lawan satu mana 'aci...!' Kejam sungguh!



(* = lipas)






Wednesday, December 13, 2017

December 13, 2017


Apa kes ni? Konon nak tunjuk marahlah ni...?







Tuesday, December 12, 2017

December 12, 2017


Upin dan Ipin versi juling?








Monday, December 11, 2017

December 11, 2017


AMARAN! Jangan baca dengan menggunakan lidah Melayu!

(Macam-macam jenama ada, bukan?)

 





Sunday, December 10, 2017

December 10, 2017


Eh! Jangan tangkap uncle! Uncle bukan pencuri!

Tuuu... Yang di dalam gambar di atas tu!







Saturday, December 9, 2017

December 9, 2017


Tengok orang tu... Dah tua pun masih nak layan 'midnight'...

(Uncle bukan mengata orang. Tapi mengata diri sendiri! Nampak?! Mana ada orang lain dalam panggung! Baahaha...!)







Friday, December 8, 2017

December 8, 2017


Siapa kata kita di iklim Khatulistiwa ni tak boleh buat manusia salji?
 Siap tak cair sepanjang tahun, tu!

#MalaysiaBoleh







Thursday, December 7, 2017

December 7, 2017


Laaaa... Kasihannya uncle tengok...

...tiada tempat lain kamu lepak..? Dah macam 'anak buangan'

:D


Wednesday, December 6, 2017

December 6, 2017


Masalahnya ini tanda Awas atau Beri Tumpuan...

Siapa pandai-pandai tambah 'No Parking'?






Tuesday, December 5, 2017