Followers

Monday, September 25, 2017

September 25, 2017


Nak puji sikit. Baguslah penghuni kawasan ini rajin menanam pokok-pokok hijau walau di koridor yang sempit... Baru segar mata memandang!





 

Sunday, September 24, 2017

September 24, 2017


Hmmm... mungkin mereka nak orang tengok baki wang mereka, agaknya...

#Sinis







 

Saturday, September 23, 2017

September 23, 2017


Baahaha...!
Muka tak puas hati kena mandi seminggu sekali...!






 

Friday, September 22, 2017

September 22, 2017


Aik? Dulu jumpa 'kek dalam botol' ni berwarna oren... (Lihat di SINI)
Hari ini 'kek' dah bertukar warna jernih..?!


Khi khi khi....








Thursday, September 21, 2017

September 21, 2017


Tiap-tiap pagi uncle memang rajin bawa kucing naik kereta...
 Ehem... Bawa naik kereta, tahu! Bukan bawa jalan ronda-ronda dengan kereta!

Baahaha...!







 

Wednesday, September 20, 2017

September 20, 2017


Selalunya kita nampak tulis bas sekolah, tapi van...
 ...yang ni tulis van, tapi kereta...


Baahaha....






Tuesday, September 19, 2017

Monday, September 18, 2017

Sunday, September 17, 2017

Saturday, September 16, 2017

September 16, 2017


Dah lama tak timbang... 
Hasilnya, Tinggi: 167.5 cm / Berat: 77kg

 #Okeylah